Klimatyzatory Samsung RAC

Dzięki aplikacji mobilnej pracującej na smartfonach i tabletach Smart Air Conditioner będziesz mógł w każdym momencie i wszędzie gdzie masz tylko dostęp do Internetu, sprawdzić temperaturę w swoim mieszkaniu i w razie potrzeby pomoże ci ona skorygować ją. Dlatego kiedy wejdziesz do mieszkania będziesz mógł rozkoszować się odpowiednią temperaturą dla twojego ciała, bez potrzeby oczekiwania na komfortową aurę. Będziesz mógł zdalnie włączać i wyłączać klimatyzację, ustawiać tryb pracy, temperaturę, oraz ustalać harmonogram pracy.

Klimatyzator Samsung

Triple Protector Plus, czyli technologia ochrony wymiennika ciepła, który zlokalizowany jest na zewnątrz budynku, odprowadzający latem ciepło z mieszkania, a zimą zimno. Wymienniki ciepła produkowane w tej technologii mają zwiększoną odporność na korozję i rozwarstwienia, a obudowa jest wytrzymalsza.

Samsung Triple Protector Plus

Klimatyzator, który nie ma możliwości ustalenia zadanej temperatury powoduje, że po pewnym czasie w pomieszczeniu jest za zimno, lub za gorąco. Klimatyzatory Samsung RAC wyposażone są w technologię Smart Saver, która zapewnia stałą temperaturę, która włącza klimatyzator w możliwie najkrótszy tryb pracy. Pozwala ona zaoszczędzić na zużyciu energii nawet o 31%.

Oszczędna klimatyzacja

Samsung to też komfort

Samsung Triple Protector PlusJedynym wyznacznikiem komfortu cieplnego nie jest temperatura pomieszczenia. Badania wykazują, iż nawet przebywanie w pomieszczeniu z odpowiednią temperaturą nie zapobiegnie pogorszeniu się samopoczucia. Dzieje się tak z powodu nieodpowiedniego stężenia wilgoci w powietrzu. Teraz to już nie jest problem. Funkcja Comfort Care wychwytuje nieodpowiednie parametry wilgoci powietrza i powoduje ich zmianę tak ażeby wszystkie parametry zapewniły odpowiedni komfort przebywania w pomieszczeniu.

Technologia Samsung S-Inverter powoduje, że po osiągnięciu zadanej temperatury klimatyzator nie wyłącza się tylko przechodzi w tryb ekonomiczny. Dzięki temu klimatyzacja Samsung RAC w przeciwieństwie do innej klimatyzacji nie inwerterowej nie pracuje w ciągłym trybie włącz-wyłącz, co powoduje kolejne oszczędności, ale również cichą pracę.

Samsung S-Inverter